Strona Główna
Archiwum News
Redakcja
Współpraca
O Stronie
SubskrypcjaJ.R.R Tolkien
Zdjęcia Tolkiena
Inspiracje Tolkiena
Śladami Tolkiena
Eseje i felietony
Wywiady
O Książkach
Recenzje
Zapowiedzi wydawnicze
Wiersze
Tłumacze
Tłumaczenie "Hobbita"
Okładki
Wizje Ardy
Dźwięki Ardy
Opera "Leithian"
Galeria
Postacie
Mapy
Valinor
Proroctwa Mandosa
Numenor
Śródziemie
Miejsca
Rasy
Trzy Rasy
Języki
Bronie
Bitwy
Chronologia Krain ZachoduWydarzenia Tolkienowskie
FanKlub
FanArt
Wiersze Fanów
Fan Fiction
Hydepark
Horoskopy
Gadżety
Fan Quiz
Komiksy
Hobbit - komiks
Galeria na życzenieFilm-po co
Wersja DVD
Tapety
Download
Trailery
Enya
Obsada
Artykuły prasowe
Reżyser
Ekipa Filmowa
Nowa Zelandia
Wytwórnia
Efekty specjalne
Muzyka Filmowa
Recenzje filmu
Wasze opinieKalendarium
Księga gości
Czat
Linki

Duuużo pytań... :)
Szalenie ucieszył mnie odzew z Waszej strony w reakcji na moją ostatnią wiadomość. Dziękuję wszystkim osobom, które wyraziły chęć pomocy. Dziękuję również Galadhornowi za zamieszczoną wiadomość na temat próby reaktywacji - LINK. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo bardzo nie chciałabym, aby portal, w który tyle osób włożyło serce w swoim czasie, po prostu zniknął z internetu. Propozycji z Waszej strony jest tak dużo, że trudno mi je ogarnąć :). Dlatego:

1. Chciałam gorąco prosić wszystkie osoby, które są gotowe zadeklarować konkretną pomoc o kontakt mailowy. W zasadzie każdy jest potrzebny :). I każda forma pomocy będzie mile widziana :). Dlatego proszę jednocześnie o informację, jaki rodzaj pomocy interesowałby Was (newsy, działy, pomoc techniczna, wszelkie inne formy). Przydatne będą również informacje, czy interesuje Was stała pomoc, czy jednorazowa lub podjęta od czasu do czasu.

2. Druga prośbą jest do wszystkich. Chciałabym, żeby portal ten stał się odpowiedzią na Wasze potrzeby, dlatego interesuje mnie, jakie macie pomysły na zorganizowanie strony: co można poprawić, co zlikwidować i co dorzucić; co Wam się podoba, co Was denerwuje. Może macie jakąś wizję? Pomysły? Może być w komentarzach lub mailowo :).
Dodał(a): Anariel,
dnia 08.03.2011, 13:07
komentarze [10]
[skomentuj] [wróć do newsów]

MumakiL (08.03.2011, 23:55)
OPD powinien przede wszystkim być, tym czym był od początku, czyli serwisem informacyjnym skoncentrowanym na wydarzeniach sensu stricto tolkienowskich, a jeżeli już wychodzącym poza Tolkiena, to tylko w sferę s.f i fantasy.
Ważne jest tez bezstronne informowanie o różnych inicjatywach fanowskich, bez przechyły w jakąkolwiek stronę.
Tyle na razie przychodzi mi do głowy.
Annael (09.03.2011, 04:46)
cieszę się, że znowu jest Ostatni Przyjazny Dom Chciałabym aby było jak dotąd.Swoista czytelnia w domu Elronda. Naprawdę brakuje mi czegoś takiego. Całe archiwum artykułów, które tu jest sprawia, że czasem tu zaglądam aby poczytać. To miłe poczytać wiadomości ze świata fantasy i pogawędzić lub posprzeczać się z przyjaciółmi jak to np Inklingom się przydarzało. Lecz czy państwo "faństwo" się zbytnio nie rozproszyło?
Adam (09.03.2011, 21:24)
No to ruszamy dalej.

Ja tu jestem.

OK, kto jeszcze jest albo/i zagląda?

Pozdrawiam

PS. Znajdźmy się na facebooku

PPS. Osse, daj maila, bo chyba zmieniłeś
Tallis (11.03.2011, 17:20)
Eh, stęskniłam się za wrzosowym kolorkiem Witam wszystkich
poz
tal

Adam (11.03.2011, 19:53)
Tallis: Także witam, tu jest lepiej niż na jakimkolwiek forum

Większa swoboda i wolność i można tworzyć coś naprawdę nowego

Pozdrawiam
ALHcBsdG (25.03.2011, 23:32)
EzDSV5 inhdmrpggfsa, [url=http://nwwpuepyrrmm.com/]nwwpuepyrrmm[/url], [link=http://gdazqeefnwwl.com/]gdazqeefnwwl[/link] , http://ieiootavtvnq.com/
VanEo (18.05.2011, 18:51)
Czyli co? odnawiamy dawna ekipę ?
LOCFSNhPiKqFNXUe (28.08.2012, 21:26)
I LOVE the art in Where the Wild Things Are. I love the wacky monsters becusae they're all different & I love the little boy's costume. I love the all sorta gray, washed out, style of it.I loaaaathed the movie. I know they were working very little actual original story into a a full-length film, but it gave me a slightly ill feeling & not in the way they were probably intending.The gender bias article interested me a lot, becusae when I started looking for great books for my daughter, I noticed how few there were about girls. Lots of books about boys surviving on their wits. Even My Side of the Mountain is written by a woman, but about a boy (for some reason this confuses me). Her second book in the series is about his sister, but I kinda wish she had started with the sister. There was already a slew of boy survivalist books, even at the time. (Not sure why I didn't put this in my post, adding it now)So, I think there's this idea that boys won't read books about strong interesting girls. I say that's bunk. It would do boys just as much good as girls to read stories about strong independent women. We're not always side-kicks.Off to burn my bra now
zork (02.05.2015, 14:58)
21DzUX http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Bradley (08.08.2015, 06:16)
gQSwA4 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Powered by PsNews


Jeżeli podoba Ci się ta strona i jesteś prawdziwym fanem Tolkiena, to oznaka, że powinieneś na nas zagłosować :).Allarte.pl

TheHobbitFilm.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystania powyższych materiałów tekstowych oraz zdjęć bez zgody właścicieli.
Copyright © by Ada Myzik
Hosted by Cyberdusk.pl